Ana Sayfa Kültür & Sanat 20 Ocak 2023 42 Görüntüleme

Nilüfer Belediyesi işçisi muvaffakiyetini mükafatla taçlandırdı

İzmir’de düzenlenen 6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’na katılan Nilüfer Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü çalışanı Mustafa Yılmaz, mükafata paha görüldü. Yılmaz, çizdiği karikatürle müsabakada “Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Nilüfer Belediyesi çalışanları, çeşitli alanlarda gerçekleştirilen yarışlarda elde ettikleri ferdî başarılarıyla da dikkat çekiyor. Daha evvel katıldığı tasarım yarışlarında mükafatlar alan Nilüfer Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü işçisi Mustafa Yılmaz, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Konak Belediyesi’nin, İzmir Gazeteciler Cemiyeti iş birliğiyle düzenlediği 6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’na katılan Mustafa Yılmaz, karikatür çalışmasıyla mükafata paha görüldü. Bu yıl “Demokrasi ve Özgürlük” temasıyla gerçekleştirilen yarışın ödül merasimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde İzmir’de gerçekleşti.

Konak Belediye Lideri Abdül Batur, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Lideri Dilek Gappi, İzmir Büyükşehir Belediye Lider Vekili İsmet Orhan, Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışı Genel Koordinatörü Karikatürist Sadık Pala, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum ve demokratik kitle örgütleri, oda temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetlinin katıldığı ödül merasiminde, dereceye girenlere mükafatları verildi.

6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması’nda “Başarı Ödülü”ne paha görülen Nilüfer Belediyesi işçisi Mustafa Yılmaz da mükafatını İzmir Büyükşehir Belediye Lider Vekili İsmet Orhan’dan aldı.

Ödül gecesinde, Positive Live Project kümesi da verdiği konserle davetlilere keyifli anlar yaşattı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

deneme bonusu veren siteler